top of page

Blog

Paulina i Radek na Górze Zborów

Jura Krakowsko Częstochowska to częsty kierunek moich wyjazdów na sesje zdjęciowe. Tym razem zaprosiłem Paulinę i Radka na sesję narzeczeńską na Górze Zborów. Więcej zdjęć możecie zobaczyć w galerii: Paulina i Radek.

styk1139 kopiaf.jpg

The Best Of 2018

Rok 2018 był dla mnie niezwykle intensywny. Przejechałem tysiące kilometrów by towarzyszyć młodym parom w ich najważniejszym dniu, w każdym zakątku Polski. Wszystkim moim klientom serdecznie dziękuję za zaufanie. Wasze uśmiechy na twarzach podczas oglądania zdjęć są dla mnie największą motywacją :) Zapraszam do obejrzenia kilku moich ulubionych zdjęć z minionego roku: The Best Of 2018

plener_28styk 2.jpg

Listopadowa poranna mgła, las i Jezioro Paprocańskie czyli sesja Pauliny i Tomka

Czasem jeżdżę po kilkaset kilometrów na sesje plenerowe, a zaledwie 5 kilometrów od domu mam taką perełkę jak Jezioro Paprocańskie. Wybrałem się tam z samego rana z Pauliną i Tomkiem. Załapaliśmy się na delikatną mgłę, która dodała zdjęciom klimatu. Zapraszam do obejrzenia kilku ujęć z tej sesji: Paulina i Tomasz

plener_288styk.jpg

Wyróżnienie w plebiscycie Orły Branży Ślubnej

Niedawno zostałem laureatem plebiscytu Orły Branży Ślubnej w mieście Tychy. Jest to ranking najlepiej ocenianych firm, w którym przebadanych zostało niemal 11 tysięcy firm z branży ślubnej. Wyróżnienie to otrzymałem dzięki Waszym pozytywnym opiniom za co serdecznie dziękuję :)

plener_2221stok.jpg

10 godzin na górskim szlaku, sesja Sabiny i Mateusza w Polskich Tatrach

Sabina i Mateusz spędzili ze mną 10 godzin na górskim szlaku, łącznie pokonaliśmy 20 kilometrów. Wielka Siklawa, Dolina Pięciu Stawów i Świstówką nad Morskie Oko - wszystko to w garniturze i suknii ślubnej. Zaledwie tydzień po tej sesji w Tatrach spadł pierwszy śnieg :) Zapraszam do obejrzenia galerii: Sabina&Mateusz

plener_28stykdd.jpg

Van i Trung w Skalnym Mieście. Czyli sesja w Czeskim Adrspach

Skalne miasto w Czechach już na wejściu robi ogromne wrażenie. Wielkie kamienne labirynty uformowane przez siły natury to świetne miejsce na sesję ślubną. Zapraszam do obejrzenia efektów sesji którą wykonałem dla Van i Trunga.

plener_28stykok.jpg

Listopadowe TOP 10 portalu planujemywesele.pl

Jedno z moich zdjęć trafiło do listopadowego TOP 10 portalu planujemywesele.pl - jednego z największych portali ślubnych w Polsce. Dziękuję za wyróżnienie :) Zapraszam do obejrzenia:

www.planujemywesele.pl

plener_45.JPG

Od głębokiej zieleni po pudrowy róż.

Każda Młoda Para znajdzie u mnie coś dla siebie. Każdy otrzymuje ode mnie swój personalizowany i niepowtarzalny album.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji:

Fotoksiążki i Albumy

plener_28stykddaq.jpg

4000 polubień na Facebooku

Mój profil na facebooku zebrał już ponad 4000 polubień. Serdecznie dziękuję wszystkim :)

Kto jeszcze nie odwiedził mojego profilu zapraszam na Facebook.

plener_17c.jpg

Sesja w Pałacu w Krowiarkach

Pałac w Krowiarkach to miejsce, w którym każdy fotograf może wykazać się kreatywnością. Choć byłem tam już wiele razy to zawsze znajduję pomysł na nowe ciekawe ujęcie. Stare podniszczone wnętrze pałacu cieszy się ogromną popularnością wśród młodych par. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji: Anny i Roberta.

plener_27styk.jpg
bottom of page